Vědeckotechnický park Buštěhrad

VTP Buštěhrad

VTP Buštěhrad je připravovaný uzavřený administrativně-výzkumný areál se dvěma samostatnými objekty kanceláří a výzkumných pracovišť a laboratoří v oblasti lehkého průmyslu.

V nadzemní části budou obě budovy čtyřpodlažní. V podzemních podlažích jsou hromadné garáže, technologické zázemí a sklady a na střeše prostory pro tiché technologie objektů. Hlavní vstup do obou budov jsou bezbariérový. V prvním nadzemním podlaží (přízemní) jsou těžké a lehké laboratoře a zkušební provozy. Za vstupem je recepce. V domu A jsou konferenční sály a kavárna a ve vyšších patrech kanceláře a laboratoře. Ve 3. a 4. nadzemním podlaží zpříjemňuje pracovníkům areálu činnost vnitřní atrium a terasa, které celý prostor vhodně prosvětlují. Součástí nabídky je také zazeleněná experimentální plocha, která slouží pro speciální projekty a aktivity jednotlivých nájemců.

Díky svému vybavení se VTP Buštěhrad postupně zařadí mezi přední evropská centra vědy, výzkumu a vývoje. Holding Trigema se přitom opírá o nejnovější trendy v oblasti projektování a výstavby takových center, aby vycházel vstříc náročným požadavkům nájemců.

Na východ od plánovaného areálu, jehož rozloha je celkem 17 730 m2, je nově postavené univerzitní výzkumné centrum UCEEB. Blízkost Kladna i Prahy představuje pro VTP Buštěhrad a jeho uživatele ideální řešení. V okolí jsou nejen významné dopravní uzly, které zajišťují rychlé cestování jak v rámci České republiky, tak i směrem do zahraničí, ale i nově vybudovaná obchodní a rezidenční infrastruktura. Ta se nachází v Kladně i blízké Praze, což z VTP Buštěhrad vytváří jedinečné místo pro váš další růst.

Plochy k pronájmu od 2019:

Vědecká pracoviště, kanceláře, společné prostory, zkušebny a podnikatelské inkubátory – 2 x 6 250 m².

Lokalita:

Území Vědeckotechnického parku Buštěhrad (VTP Buštěhrad) leží na západ od Prahy meziKladnem a obcí Buštěhrad v již zavedené průmyslové zóně. Dopravně je VTP Buštěhrad napojen na Třineckou ulici, která prochází průmyslovým areálem a na kraji Buštěhradu se spojuje s komunikací I/61, jež vede západně do Kladna a východně na silnici R7 směrem na Prahu.