Vědeckotechnický park Roztoky

VTP Buštěhrad

Vědeckotechnický park je kombinací technologického parku, podnikatelského inkubátoru a centra pro transfer technologií. Využívá synergie se sousedním parkem vědy a v budoucnosti také s blízkým VTP Žalov. Park se ve spolupráci s ČVUT a podnikatelským sektorem zabývá výzkumem a vývojem spalovacích motorů pro automobily a motory s alternativními pohony i konstrukcí vozidlových převodovek.


Ve VTP Roztoky probíhá moderní výzkum zaměřený na vývoj energeticky účinných napájecích systémů a elektrifikaci dopravy, dopravních prostředků a leteckých aplikací. Pro široké spektrum zákazníků vyvíjí nová řešení pro správu napájení, která učiní elektrický, hydraulický a mechanický pohon úspornější, efektivnější a bezpečnější.

Hlavním nájemcem VTP Roztoky je Ústav pro výzkum spalovacích motorů Fakulty strojní ČVUT a dalšími pak firmy TÜV SÜD Czech, která se zabývá podobnou problematikou nebo Eaton Elektrotechnika, což je společnost s celosvětovou působností zabývající se úsporou energií a s tím souvisejícími technologiemi.

Plochy:

Vědecká pracoviště, kanceláře a společné prostory - 3 874 m²
Podnikatelský inkubátor - 103  m²
Centrum pro transfer technologií - 44 m²

Lokalita:

Vědeckotechnický park Roztoky se nachází v blízkosti Parku vědy, díky čemuž propojuje výhody obou center vědy a výzkumu. Kombinace klidného prostředí, blízkost Prahy a snadná dostupnost dělá z Roztok atraktivní a příjemné místo pro práci. Pravidelné autobusové linky, železniční trať i Letiště Václava Havla, které je vzdálené jen 15 minut autem, zaručuje rychlou dopravu jak směrem do hlavního města České republiky, tak i do zahraničí.

Kontakt:

VTP Roztoky a.s.

Přílepská 1920
252 63 Roztoky
tel. + 420 246 003 500
email: info@vtp-roztoky.cz

Hledáte prostory k okamžitému zasídlení?
VÍCE ZDE