Zajímavé startupy

Zprostředkovatelem nájmu podnikatelských inkubátorů je společnost Trigema Startup.

Trigema Startup nabízí začínajícím podnikatelům pomoc s kapitálem i plně zařízené prostory podnikatelských inkubátorů. Ty se nacházejí v technologických parcích VTP a PV Roztoky a umožňují tak využívat po domluvě s ostatními nájemci unikátní technologické vybavení, které je často jediné svého druhu ve střední Evropě.

Trigema Startup je investiční společnost a zprostředkovatel nájmu podnikatelských inkubátorů. V obou případech se zaměřuje zejména na nově vznikající projekty nebo malé a střední inovační firmy v růstové fázi, které využijí technický či servisní potenciál inkubátorů nebo zkušeností v rámci koncernu Trigema a.s. 

Zabývá se hlavně počátečními „angels“ investicemi pro nově vznikající inovační firmy, zejména projekty, které jsou spjaty se stavebnictvím, realitami a developmentem. Nebrání se ani nápadům s jiným zaměřením.

Dokáže zprostředkovat nájem v inkubátorech ve НТП Розтоки и ПН Розтоки.  Jedná se inovační centra, která v rámci inkubátorů nabízí prostory vyčleněné pro nově vznikající inovační firmy nebo malé a střední inovační podniky v růstové fázi, které využijí technický či servisní potenciál obou parků.

V případě dotazů či získání dalších informacích nás kontaktujte  prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce Trigema Startup.

Nabízíme začínajícím podnikatelům pomoc s kapitálem

Trigema Startup